За съдебните репортери

ГРАФИК  НА ДЕЛАТА НА СПЕЦИАЛИЗИРАНИЯ НАКАЗАТЕЛЕН СЪД, КОИТО ЩЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ В ПЕРИОДА 30.09.2019 –04.10.2019г.

СЪСТАВ ВИД ДЕЛО НОМЕР НА ДЕЛО НАСРОЧЕНО ЗА ПОДСЪДИМИ ЛИЦА ПРЕДМЕТ
ХХI НЧД 3178/2019 30.09.2019 г.

09:15 часа

С. З. МОЛБА ЗА РЕАБИЛИТАЦИЯ
XХI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОХД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2069/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.09.2019 г.

09.30 часа

Е. К. ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ПО СЛУЖБА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ХI НОХД 1277/2015 30.09.2019г.

10:00 часа

С. Т.

Д. Д.

В. Р.

К. Н.

Г.Г.

К.   Х.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
XVIII

 

 

НЧД

 

3303/2019

 

30.09.2019г.

10:30 часа

Д. И. МОЛБА ЗА КУМУЛИРАНЕ НА НАКАЗАНИЯТА

 

I НОХД 1126/2014 30.09.2019г.

13:30 часа

П. Г.

Е. Х.

К.К.

 

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
ХХІ НОХД 2534/2019 30.09.2019г.

13.30 часа

М. И.

А. Л.

Д. М.

М. М.

ДЛЪЖНОСТНО ПРИСВОЯВАНЕ В ОСОБЕНО ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ

 

 

ХХ НОХД 2869/2019 30.09.2019 г.

14.30 часа

К. Г. ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
X НОХД 3066/2019 30.09.2019 г.

15.00 часа

Н. С.

А. М.

М. Я.

Д. А.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
IX

 

 

 

НОХД

 

 

 

2501/2019

 

 

 

01.10.2019г.

09:00 часа

 

 

Б. Л.

Д. Б.

Х. П.

П. А.

Ц. К.

К. Д.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

IV НОХД 3063/2019 01.10.2019г.

09:00 часа

М. Г.

А.А.

О. П.

М. Г.

М. К.

П. Ц.

М.С.

М. Г.

Г. Б.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
XХIII НЧД 2958/2019 01.10.2019г.

10:00 часа

Д. Б. МОЛБА ЗА КУМУЛИРАНЕ НА НАКАЗАНИЯТА

 

VII НОХД 3022/2019 01.10.2019г.

10:00 часа

Р. Ч.

П. И.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
ХV НОХД 2891/2019 01.10.2019 г.

10.30 часа

А. М.

А. М.

И. Ш.

А. Б.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

 

 

 

 

 

ХVI НОХД 600/2019 01.10.2019г.

11:00 часа

Г. В.

Д. М.

Ж. А.

Я. В.

И. Н.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
ХІ НОХД 1894/2017 01.10.2019г.

13:30 часа

Г. С.

Г. С.

Г. М.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
ХXI

 

НОХД

 

3261/2019

 

02.10.2019г.

09.30 часа

К. К.

Р. Н.

В.В.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
XXI

 

 

НОХД

 

1829/2019

 

02.10.2019г.

10:30 часа

К.П.

В.С.

В.А.

М.П.

С.Н.

В. Т.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

 

 

X НОХД 3491/2018 02.10.2019 г.

11.00 часа

 

Б. И.

И. И.

Е. И.

В. A.

Ц. Б.

УЧАСТИЕ В РЪКОВОДСТВОТО НА ПРЕСТЪПНА ОРГАНИЗАЦИЯ ИЛИ ГРУПА
XII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОХД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3455/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.10.2019 г.

14.00 часа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д. Ж.

К. О.

Ю. М.

Й. В.

И. Н.

И. П.

К.K.

Р. Н.

В. Х.

А. А.

П. Я.

П. П.

С. Ж.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVII НОХД 1371/2016 03.10.2019г.

09:30 часа

М. Й.

Г. Р.

А.К.

К. Ч.

А. Б.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
IX НОХД 3457/2016 03.10.2019г.

09:30 часа

А. П.

В. М.

Н. Н.

Ч. Н.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

XIII

 

 

 

НОХД

 

 

 

132/2015

 

 

 

03.10.2019г.

10:00 часа

 

 

Р. К.

Г. П.

В.П.

Г. С.

Т. А.

С.Г.

П. И.

Р. П.

Г. Г.

Р. Р.

Я. Я.

 

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

XVII

 

НОХД

 

1125/2018

 

03.10.2019г.

10:00 часа

Б. Б.

И. Д.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
XV

 

НОХД

 

1747/2019

 

03.10.2019г.

10.00 часа

А. Ш.

И. Г.

К. Ш.

М. Х.

М. А.

Н. Р.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
НОХД 2377/2019 03.10.2019 г.

10.00 часа

В. П.

Ю. Д.

КВАЛИФИЦИРАНИ СЪСТАВИ НА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ
ХIX

 

 

 

 

 

НОХД

 

 

 

 

 

2890/2019

 

 

 

 

 

03.10.2019г.

10:00 часа

 

 

 

 

В. В.

В. Д.

Д. П.

Д. А.

Е. Д.

И. П.

И. И.

К. Б.

Л. Д.

Л. А.

Л. С.

М. Б.

С. П.

Х. А.

Н. Б.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

 

 

Х

 

 

 

НОХД

 

 

 

3381/2017

 

 

 

03.10.2019 г.

11.00 часа

 

 

А. А.

П. А.

КВАЛИФИЦИРАНИ СЪСТАВИ НА ИЗНУДВАНЕ
ХVІІ

 

 

 

 

НОХД

 

 

 

 

1821/2016

 

 

 

 

03.10.2019г.

13.00 часа

 

 

 

Н. П.

В. И.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

 

XVII НОХД 562/2019 03.10.2019г

13:30 часа

Л. В.

И. Т.

Й. Б.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

 

XIХ

 

 

 

 

 

 

 

 

НЧД

 

 

 

 

 

 

 

 

3313/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

03.10.2019г.

13:30 часа

 

 

 

 

 

 

 

Г. М.

Д. Н.

М. К.

А. Х.

Д. Г.

ПРОИЗВОДСТВО ПО ЧЛ. 69 НПК

 

 

 

 

 

 

 

ХІ НОХД 2679/2016 03.10.2019г.

14:00 часа

С. С.

С. Т.

К. С.

Й. М.

С. С.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
XVI НОХД 668/2018 04.10.2019 г.

09.30 часа

В. Б.

Е. И.

И. П.

А. П.

Г. М.

Н. П.

М. В.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

 

VI НОХД 1840/2019 04.10.2019 г.

10.0ч0 часа

А. Д.

И. Л.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
XVIII НОХД 3885/2017 04.10.2019г.

10:30 часа

Л.  С.

В. К.

М. Д.

ОБРАЗУВАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
III НОХД 996/2019 04.10.2019г.

10:30 часа

Р. В. ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ПО СЛУЖБА
X

 

 

 

НОХД

 

 

 

 

1147/2019

 

 

 

 

04.10.2019 г.

10.30 часа

И. Т.

Ш. А.

ОРГАНИЗИРАНЕ И РЪКОВОДЕНЕ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА